Оголошення про проведення засідання Координаційної ради з впровадження Бюджету участі Слобожанської ТГ
![](https://s.pb.org.ua/slobozhanske.pb.org.ua/news/2205/image/16417381871101_61c0a07c17823-shablony-dlia-saita-1-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=e7c8f29ad6a5854da7b496941277248f)
Виконавчий комітет Слобожанської селищної ради повідомляє, що 22 грудня о 13:00 год. в залі засідань Слобожанської селищної ради на ІІ поверсі (каб. 212) відбудеться чергове засідання Координаційної ради з впровадження Бюджету участі Слобожанської селищної територіальної громади.
Основні питання, які будуть розглядатися на засіданні:
1. Підведення підсумків впровадження Бюджету участі (громадський бюджет) Слобожанської селищної територіальної громади в 2021 році.
2. Нагородження авторів успішно реалізованих проєктів Бюджету участі – 2020 року та активних членів Координаційної ради з впровадження Бюджету участі (громадський бюджет) Слобожанської селищної територіальної громади.