• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Тренінг зі створення проектів

тренінг зі створення проектів «Бюджету участі»

16 травня учителі й учні Слобожанського НВК № 1 на чолі з директором Світланою Голендяєвою взяли участь в тренінгу зі створення проектів «Бюджету участі». Заступник голови Слобожанської ОТГ з фінансових питань Світлана Вусик ознайомила присутніх з поняттями бюджет і бюджет участі, на який депутатами ССР було виділено 3 млн. гривень.

C:\Users\User\Desktop\IMG_0916.JPG

C:\Users\User\Desktop\IMG_0918.JPG

Програма «Бюджет участі» покликана максимально залучити ініціативних мешканців Слобожанського до створення проектів, які за підтримки громадськості будуть реалізовані у 2019 році.

Подати проект може кожен, хто досяг 16 років, зареєстрований у Слобожанському і збере 20 підписів на підтримку свого проекту. Вартість проекту не повинна перевищувати 100 тис. грн. Проект можна подавати як в паперовому, так і електронному вигляді. Для цього на сайті Слобожанської громади створена спеціальна програма.

C:\Users\User\Desktop\IMG_0932.JPG

Проекти можна подавати до 29 червня 2018 р.

Тренінг проходив у сесійній залі Слобожанської селищної ради і став для багатьох учнів історичним моментом, оскільки вони сиділи на місцях депутатів і від того відчували серйозність і відповідальність перебування там, де приймаються доленосні для Слобожанського рішення.

C:\Users\User\Desktop\IMG_0932.JPG

-Головне – бачити перспективу, - визначив пріоритет Іван Камінський, який зайшов привітати учасників тренінгу і був вражений кількістю присутніх учнів і вчителів Слобожанського НВК №1.

Світлана Гуденко , керівник гуртка «Школа журналіста.»